ONLINE REZERVASYON
ONLINE
REZERVASYON
Anasayfa / Otelimiz / Spa Center

G5 masajı

Son teknoloji vibrasyon masaj makinesi ile gevşeme, rahatlama, dinlenme sağladığı gibi, selülit tedavisinde de kullanılan bir bakımdır. 

Pressoterapi

Pressotherapy Mekanik lenf masaj yaparak, bacaklarda olusan ödemi atmaya yarayan, selülit
tedavisinde de etkin olarak kullanılan aletli bir bakımdır.

Dermalife

4 bakımın bir arada uygulanabildiği kapsül şeklindeki makine ile; sauna, buhar, aroma terapi ve vibrasyon masajı yapılarak gevşeme, rahatlama ve dinlenme sağlanır.

Taş Masajı

Isıtılmış volkanik taşlarla yapılan özel bir masajdır. Vücudu negatif enerjiden arındırır, şakraları açar, ruh ve beden enerjisini yeniler.

Starvac

Yeni teknojoli ürünü olan Starvac Vakum cihazıyla lenf masajı yapılır. Ödemli ve yorgun bacaklarda etkin, selülit, sirkülasyon problemleri ve toksin atışına yardımcı komple bir bakımdır.

Jet Duş

Belirli mesafeden vücuda basınçlı ısıtılmış deniz suyu püskürtülerek yapılan masajda lenf kanalları takip edilir. Kan dolaşımını hızlandırır ve özellikle selülitli bölgelerde etkin sonuç verir.

Afüzyon Masajı

Sualtı masajı ve manuel masajın bir arada yapıldığı özel bir thalasso bakımıdır. Vücuda, ısıtılmış deniz suyu duş şeklinde püskürtülerek, masaj yağı ile manuel tam vücut masaj yapılır. Kan dolaşımını hızlandırır ve rahatlamayı sağlar

Balneo Terapi Masajı

Aromatik yağ ve yosun ilaveli, ısıtılmış deniz suyuyla doldurulan küvetler, ayak bileğinden enseye kadar yoğun su altı masajı yapar.Kan dolaşımı hızlandırır, romatizma ağrılarına iyi gelir, deniz suyundaki vitamin ve mineralleri vücuda kazandırır, selülit tedavisine yardımcı olur.

Foto Galeri